Stołówka

    • Tygodniowe menu

      • Po22. 06.
      • Zupa kartoflanka z śmietaną drugie danie pierogi z serem jogurt naturalny
      • Wt23. 06.
      • Zupa pieczarkowa z makaronem drugie danie pulpety drobiowe w sosie warzywa na patelnię ziemniaki z koprem
      • Śr24. 06.
      • Zupa pomidorowa z makaronem drugie danie kartacze z mięsem cebulką
      • Cz25. 06.
      • brak danych
      • Pt26. 06.
      • brak danych
      • So27. 06.
      • Zamknięte
      • Ni28. 06.
      • Zamknięte
      • Ważne informacje-opłaty

      • Witam państwa serdecznie chciałam przypomnieć że obiady w przyszłym tygodniu są tylko do środy W czwartek jeśli dzieci pozostają na świetlicy prosimy o zabezpieczenie je w dodatkowe kanapeczki Chciałam również przypomnieć aby do 25 czerwca zostały uregulowane wszystkie płatności które jeszcze nie są uiszczone pozdrawiam serdecznie Barbara Żołądkiewicz

         

         

        Opłata za obiady w czerwcu wynosi:

        dla UCZNIÓW 16x6=96zł

        dla PRACOWNIKÓW 16x 6,9 = 110,40zł 

         

        Należność za obiady  wpłacamy na konto

        Wpłaty  od 01.06.2026r do 09.06.2026r

         

         

        nr konta 51102051700000140201063932

         

        Prosimy o terminowe wpłaty. 

        Bez opłaty i aktualnej karty obiadowej dziecko nie będzie mogło skorzystać ze stołówki od 09.06.26r

        Karty obiadowe po opłaceniu odbieramy od Pani Intendent w stołówce szkolnej od 09.06.26r

        Karty obowiązkowo odbierają też osoby korzystające z MOPR.